Představení firmy ConVision, s.r.o.

Firma ConVision poskytuje služby v oblasti řízení lidských zdrojů a BOZ ve stavebnictví. Nabízíme pronájem docházkových terminálů a online zobrazování docházky přes internet. Pro zaznamenávání docházky využíváme systémy na docházkové karty i FaceID pro načítání obličejů místo otisků prstů. U přístupových terminálů poskytuje možnost hlídání pracovních povolení, aby nedocházelo k porušování zákonů.

V polovině roku 2007 se rozhodly firmy First information systems, s.r.o., I.M.K. s.r.o. a IVAR a.s. spojit své znalosti a kapacity a společně vytvořit speciální systém k evidenci přítomnosti pracovníků na stavbách.

Společnost ConVision, s.r.o. byla založena rovným podílem tří výše uvedených firem. V roce 2013 odkoupili společníci podíl od firm First IS a nyní vlastní společnost ConVision jen dva společníci I.M.K. s.r.o. a IVAR a.s.

Každá z těchto firem vnesla do projektu určité know-how, získané za předchozí období své existence.

Zkušenosti s vývojem a implementací informačních systémů stavebních firem v oblasti
stavební výroby i ekonomických a obslužných agend
Praktická znalosti podmínek na stavbách, zkušenosti s řešením problematiky BOZP
v průběhu realizace staveb
Zkušenosti s dodávkami a vývojem identifikační techniky – docházkových, přístupových,
vjezdových systémů, systémy vstupu do sportovních zařízení, ...

Firma ConVision spolupracuje s předními odborníky na provádění staveb a zpracovává docházkové záznamy velkých firem.

Trigema BuildingCelopodnikový systém nasazený na všech stavbách i technických pracovištích a skladech.
Skanska a.s.Terminály sbírají data ze všech větších staveb. Na menších stavbách jsou pro sběr dat použity mobilní telefony.
Průmstav a.s.Větší stavby osazeny docházkovými turnikety firmy ConVision. Některé stavby osazeny také kamerovými systémy.
Metrostav a.s.Na několika velkých stavbách včetně nové centrály využívá techlogii FaceID s turnikety a buňkou strážného.
BAK TrutnovNa stavbě kulturního centra v Trutnově využíval základní kartový docházkový systém.
PSJ a.s.Na stavbě velkého bytového domu Stodůlky využíval turniket s řízeným systémem přístupů a hlídáním pracovních povolení.
VCES a.s.Na největší stavbě v České Republice obchodního Centra Černý Most využíval několik docházkových turniketů k řízení přístupu pro vlastní pracovníky i pro pracovníky jednotlivých nájemních jednotek před otevřením centra.
PB CostruzzioniNa rekonstrukcích budov v centru Prahy využíval kartové terminály napevno umístěné na zdi.

Reference mateřských firem